• آغاز چهارمین فراخوان اعطای تسهیلات وجوه اداره شده به طرح های فناورانه

    کد: 21665
    تاریخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۳
    منبع خبر: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
    تعداد بازدید: 755
    وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای چهارمین بار جهت اعطای تسهیلات وجوه اداره شده به طرح های فناورانه از تاریخ 95/5/10 تا 95/5/30 فراخوان داد.
     
    به گزارش روابط‌عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، این فراخوان در راستای ارتقا و توسعه کاربرد و افزایش توانمندی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات(ICT) کشور وتولید برنامه های نرم افزاری و ایجاد زمینه صدور خدمات فنی و مهندسی در بخش ICT بوده است.
     بر این اساس، از محل منابع داخلی شرکت ها و سازمانهای وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وجوهی به صورت تسهیلات ارزان قیمت برای حمایت از تحقیقات، طرح های توسعه ای، اشتغال آفرینی و یا صادرات کالا و خدمات در نظر گرفته شده که بر مبنای دستور عمل مصوب و محورهای اعطای تسهیلات پرداخت می شود.
    این گزارش حاکی است، وام به چهار گروه شامل گروه اول: تولید و توسعه تجهیزات در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات(ICT)، گروه دوم: تولید و توسعه نرم افزار، گروه سوم: تولید و توسعه محتوا و خدمات و گروه چهارم: تولید و توسعه در زمینه امنیت اطلاعات قابل پرداخت است.
    شرکت های متقاضی تسهیلات می بایست، طرح کسب و کار خود را به صورت کامل تهیه نموده و از تاریخ 95/5/10 نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان می باشد.
مجری: پورتال سامان