• آغاز پیش ثبت نام نمایشگاه اتوکام 2017 اصفهان

    کد: 23511
    تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۰۲
    منبع خبر: دبیر سازمان
    تعداد بازدید: 364
    پیش ثبت نام نمایشگاه اتوکام 2017 از روز شنبه 15 مهر آغاز و تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 27 مهر ادامه خواهد داشت.

    دبیر سازمان نصر اصفهان: بیست و سومین نمایشگاه اتوکام اصفهان از تاریخ 30 آبان تا 4 آذر سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های اصفهان برگزار خواهد شد. این نمایشگاه در طول سالیان گذشته همواره به عنوان نماد پویایی و نوآوری  فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، یکی از نمایشگاه های پر مخاطب و مورد توجه علاقه مندان بوده است. حضور گسترده شرکت های توانمند بومی و غیر بومی و بازدید مسوولان و دست اندرکاران، فرصت های تجاری قابل توجه و استثنایی برای عرضه محصولات و توانمندی‌ها به شمار می رود.

    در نمایشگاه امسال، با همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، با هدف حداکثر ساختن مشارکت و نیز نظم بخشی هر چه بهتر به اختصاص غرفه ها، ثبت نام شرکت ها در سه مرحله پیش ثبت نام، ثبت نام و جانمایی انجام خواهد شد.

    بدین منظور، مشارکت کنندگان گرامی می توانند از روز شنبه 15 مهرماه  با مراجعه به سایت www.autocom.ir نسبت به عضویت در سایت، پیش ثبت نام و درج اطلاعات غرفه درخواستی خود اقدام نمایند.

    مرحله پیش ثبت نام تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 27 مهر ادامه خواهد داشت و زمان ثبت نام نهایی و جانمایی غرفه ها به مشارکت کنندگان متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان می باشد.
مجری: پورتال سامان