• با حضور مشاور وزیر ارتباطات در امور بانوان، سرپرست دفتر امور بانوان استانداری و جمعی از بانوان شرکت های عضو سازمان

    هم اندیشی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

    کد: 27021
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۱۳
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 99
    در دوازدهمین روز از تیر ماه جلسه با حضور سرکار خانم سامعی مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور بانوان، سرکارخانم فضلی سرپرست دفتر امور بانوان استانداری اصفهان، جمعی از بانوان شرکت های عضو سازمان نصر اصفهان و کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با هدف حمایت و حضور بانوان در فعالیت‌های حوزه ICT برگزار شد.

    در ابتدا مشاور وزیر ارتباطات در امور بانوان به موانع موجود در حوزه کسب و کارهای دیجیتال اشاره و بر تلاش همه جانبه در راستای استفاده از ظرفیت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهت توانمندسازی بانوان در این حوزه تاکید داشتند. ایشان حضور بانوان تحلیل‌گر و کارآفرین در روستا‌ها را  مهم برشمردند و اعلام داشتند در جهت به کار گیری بانوان روستایی میبایست هر بانوی کارآفرین، ایده ای ارایه نماید.

    خانم سلطان الکتابی در ادامه به عقد تفاهم‌نامه مشترک مابین امور بانوان استانداری، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و سازمان اشاره داشتند .
    خزانه دار سازمان نمایشگاه اتوکام 25 را فرصتی مناسب برای توانمند‌سازی بانوان برشمرند و اعلام داشتند سازمان نصر آمادگی هرگونه همکاری با وزارتخانه را در جهت توانمند سازی بانوان در جوامع شهری و روستایی را دارد.

    در ادامه این جلسه حاضرین سوالات خود را مطرح نمودند و ایشان پاسخ لازم را ارایه داشتند و قول دادند در اسرع وقت رسیدگی لازم به موارد توسط وزارتخانه انجام پذیرد.
     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان می باشد.
مجری: پورتال سامان