• اتوکام قدیمی ترین نمایشگاه اصفهان

    کد: 27559
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 190
    مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت نمایشگاه‌های استان اصفهان گفت: نمایشگاه بین‌المللی اتوکام قدیمی‌ترین نمایشگاهی است که در استان اصفهان برگزار می‌شود.

    مجید نایب زاده مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت نمایشگاه‌های استان اصفهان در نشست خبری بیست و پنمجین نمایشگاه اتوکام اصفهان، با بیان اینکه این نمایشگاه در بخش‌های مختلفی مانند نرم افزار، سخت افزار، شبکه و امنیت تبادل اطلاعات، استارتاپ‌ها، مخابرات و جشنواره فروش برگزار می‌شود گفت:این نمایشگاه از ۸ تا ۱۲ آبان ماه امسال در مکان فعلی نمایشگاه‌های استان اصفهان برپا خواهد شد.

     وی نمایشگاه بین‌المللی اتوکام را  قدیمی‌ترین نمایشگاهی که در استان اصفهان برگزار می‌شودعنوان و اظهار کرد: این نمایشگاه هرساله همراه با سیاست‌های کلان کشور در بخش IT و ICT  برگزار شده و سعی شده بدون نگاه صرف تجاری، به مباحث آموزشی نیز بپردازد.

    در ادامه محمد اطرج بزرگترین برون‌داد حوزه فناوری اطلاعات استان اصفهان  را نمایشگاه اتوکام دانست و اظهار کرد: این نمایشگاه گام به گام با نمایشگاه الکامپ  کشور جلو آمده است. فناوری اطلاعات به عنوان یک صنعت به شمار می‌رود و می‌تواند پیشران توسعه کشور باشد.

    وی با بیان اینکه از شش سال گذشته فعالیت‌هایی برای مشارکت تمامی بازیگران اصلی این صنعت در نمایشگاه اتوکام صورت گرفته است تصریح کرد: معمولا از چند ماه قبل از برگزاری نمایشگاه شورای سیاستگذاری آن تشکیل می‌شود و امسال نیز این شورا از خرداد ماه تشکیل و شروع به فعالیت کرده است.

    رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان  با بیان اینکه شورای سیاست‌گذاری شعار «زندگی هوشمند» را برای نمایشگاه امسال  مد نظر قرار داده است گفت:  از جمله محورها  مختلف این شعار خدماتی است که دولت با استفاده از بستر اینترنت به مردم ارائه می‌دهد که از جمله آن می‌توان به “دولت الکترونیک” اشاره کرد .

    اطرج با بیان اینکه نمایشگاه اتوکام  در سال‌های گذشته از ساعت ۱۵ تا ۲۱ برگزار می‌شد گفت : در سال جاری به منظور جذب مخاطبان تخصصی، به تصمیم شورای سیاستگذاری این ساعت به ۱۰ تا ۱۹ تغییر پیدا کرد.

     وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیدبان فردا مبنی بر اینکه بیشترین مطالبات اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اصفهان به بخش دولتی یا بخش خصوصی اختصاص  دارد؟ گفت:بخشی ازمطالبات به ادارات دولتی و نیمه دولتی اختصاص دارد و برخی از این مطالبات مربوط به دوسال گذشته است و بخش خصوصی نیز با توجه به مشکلات اقتصادی که برای برخی شرکت‌ها ایجاد شده است در پرداخت‌ها دچار مشکل هستند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان می باشد.
مجری: پورتال سامان