• اصفهان میزبان بیستمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

    کد: 27742
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 61
    بیستمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور – نصر در اصفهان برگزار شد .

    بیستمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور – نصر ، همزمان با افتتاحیه بیست و پنجمین نمایشگاه اتوکام اصفهان در این شهر برگزار شد .

    به گزارش روابط عمومی نصر کشور ، در این نشست که به میزبانی نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان، در هتل عالی قاپو برگزار شد، دبیر کل سازمان نصر گزارشی از عملکرد سازمان شهریور ماه تا ابتدای آبان ماه جاری و گزارش شهریور ماه استان ها را ارائه کرد.

    ادامه همچنین گزارشی از پیشرفت شش ماهه برنامه بیستون، شامل اقدامات انجام شده، استان های مشارکت کننده، برگزاری صبحانه های بیستونی ارائه شد . همچنین رئیس سازمان نصر اصفهان، نیز گزارشی از اقدامات، برنامه ریزی ها و چالش های نمایشگاه اتوکام را به سمع و نظر اعضای شورای مرکزی رساند.

    البته این نشست یک میهمان ویژه داشت. امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در این نشست ، به بررسی مسائلی از قبیل وام وجوه اداره شده، تسهیل شرایط شتاب دهنده ها در استان های کمتربرخوردار، مشکلات صنعت ماینینگ، حمایت از تولید کنندگان داخلی در حوزه سخت افزار، مشکلات طرح ایران نو آفرین و غیره پرداخت.

    ناظمی با استقبال از طرح های مطرح شده توسط اعضا، اعلام کرد که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین سازمان فناوری اطلاعات ایران، آمادگی هرگونه همکاری و حمایت از سازمان نظام صنفی رایانه ای را دارد و این دو نهاد تمام قد در جهت حمایت از فعالان بخش خصوصی در کنارشان خواهند بود.

    در این نشست آقایان اثنی عشری، خوارزمی، اطرج، آیت اللهی ، توسلی ، مهرتاش ، هاشمی ، آشوری ، لایق ، پاکیزه خو، صفایی، بنی جمالی، هدایت فر و صفربیگی از اعضای شورای مرکزی و خانم سلطان الکتابی (از اعضا هیات مدیره نصر اصفهان) و آقای عرفانیان (مدیر کل حراست نصر کشور) نیز به عنوان مهمان حضور یافتند.

    غایبین این جلسه به شرح ذیل هستند:

    اعضای اصلی: آقایان تائب، کرمی، حدادی، شوری زاده، آذین، جمشیدی جم، رمدانی، حسن آبادی، یعقوبی

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان می باشد.
مجری: پورتال سامان